Biust idealny

Wiele kobiet ma kompleksy związane ze swoim biustem. Bez znaczenia czy jest mały, czy duży, zazwyczaj właścicielka ma wobec niego jakieś uwagi. Dotyczy to również mam karmiących, które po okresie laktacji zauważają znaczne pogorszenie jędrności piersi. Rozwiązaniem na te problemy są różne zabiegi kosmetyczne lub chirurgiczne.

Dostępne metody

Aktualnie na rynku usług kosmetycznych dostępnych jest wiele metod, które mają za zadanie poprawienie wyglądu biustu. W zależności od skali poprawek można korzystać z nieinwazyjnych metod typu masaże czy zabiegi ujędrniające, aż po powiększanie biustu.

Powiększenie biustu własnym tłuszczem to metoda dość nowa, która zaczyna wypierać tradycyjne operacje piersi, szczególnie że jej koszt jest o wiele niższy. Efekty, jakie daje lipotransfer są bardziej naturalne i bezpieczne dla organizmu niż operacja.

Czym jest lipotransfer tłuszczu?

Przeszczepianie tłuszczu z miejsc na własnym ciele to nowy zabieg kosmetyczny. Można tą metodą modelować ciało, ale również wstrzykiwać tłuszcz w zmarszczki, blizny oraz policzki czy usta. Tłuszcz pozyskany z własnych zasobów jest naturalnym wypełniaczem, który jest wchłaniany do organizmu po upływie określonego czasu.

Sam zabieg pobierania tłuszczu jest prosty i nie pozostawia blizn. Można więc swobodnie wrócić do normalnej aktywności, bez konieczności długiej rekonwalescencji czy rehabilitacji, jak to bywa po tradycyjnych operacjach.

Jakie są efekty przeszczepiania tłuszczu?

Powiększenie biustu własnym tłuszczem daje naturalne efekty. Przede wszystkim skóra staje się ujędrniona, a piersi większe o jeden rozmiar. Nie można tą metodą zwiększyć rozmiaru miseczki o kilka numerów, niemniej jednak większość pań nie odczuwa potrzeby aż takiej ingerencji w wygląd.

Przeszczepianie tłuszczu polecane jest również osobom, które nie są przekonane czy operacja to dobry pomysł. Efekt powiększenia utrzymuje się do 36 miesięcy. Po tym czasie można zdecydować się na kolejny zabieg lub tradycyjne powiększenie biustu operacyjnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here