Klinika Włosa w Warszawie

Wypadanie włosów jest naturalnym procesem, ale jeśli jest ono zbyt nadmierne, to może prowadzić do znacznie poważniejszych ubytków. Wtedy jedynym sposobem może być wszczepianie włosów, które przeprowadza profesjonalna Klinika Włosa w Warszawie. Dla wielu pacjentów do szansa na poprawę samooceny i pewności siebie.

Dlaczego włosy wypadają?

Dzieje się tak z bardzo wielu przyczyn. Może to być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, różnego rodzaju chorobami, a przede wszystkim uwarunkowaniami genetycznymi. Czasem możliwe jest zastosowanie specjalnych suplementów, leków i wcierek, które znacznie ten proces spowalniają, a nawet mu zapobiegają. Przy większych ubytkach pomóc może tylko Przeszczep włosów Warszawa.

Zanim takim zabieg zostanie przeprowadzony niezbędny jest wywiad z pacjentem oraz różnego rodzaju badania, które pozwolą wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu. Nie zawsze jest on możliwy, a w niektórych przypadkach może okazać się on mało efektywny, ale to może stwierdzić tylko specjalista w tym fachu.

Przeszczep włosów Warszawa

Jedną z najbardziej innowacyjnych i popularnych metod jest obecnie FUE. Polega ona na pobraniu pojedynczych mieszków włosów najczęściej z tych miejsc, gdzie jest ich nadmiar i przeszczepienie w miejsca największych ubytków. Dzięki temu można zlikwidować łysienie spowodowane bardzo różnymi przyczynami. Zabieg taki wykona Klinika Włosa Warszawa.

Wszczepianie włosów jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym. Odbywa się ono przy znieczuleniu miejscowym i może trwać około kilku godzin. Przeszczepione włosy wyrastają najczęściej w przeciągu 9 miesięcy, ale na ostateczne efekty można czekać około dwóch lat.

Klinika Włosa Warszawa

Metoda FUE nie jest jedyną metodą przeszczepu włosów, jednak jedną z najbardziej innowacyjnych i efektywnych. O wyborze odpowiedniego zabiegu zawsze decyduje lekarz, który każdy przypadek rozpatruje indywidualnie. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie optymalnej metody dla każdego pacjenta Kliniki Włosa w Warszawie.

Zabiegi wykonywane są przez odpowiednio doświadczony i wyspecjalizowany zespół oraz z użyciem innowacyjnego sprzętu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here