Białe spodnie w czarne pasy

Białe spodnie w czarne paski mają w sobie coś z mody rebelianckiej, buntowniczej i niegrzecznej. Największą popularnością cieszyły się w latach osiemdziesiątych. Dziś także są dostępne w różnych sklepach z odzieżą rockową. Noszą je zarówno dziewczyny, jak i chłopcy. Można do nich z łatwością dopasować także inne części garderoby, takie jak koszulki, kurtki czy swetry.

Jeśli chodzi o t – shirty, to do takich spodni najlepiej pasować będą koszulki o słonecznych, intensywnych barwach. Polecamy więc różowe, niebieskie lub zielone t – shirty z nadrukami i naprasowankami. Są one także znane od wielu lat wszystkim znawcom mody i zawsze zdają egzamin praktyczności, gdy po nie sięgamy. Do białych spodni w czarne pasy, w stylu punk pasuje też odpowiednie obuwie.

Pomijając glany w okres ciepłego lata, można pokusić się o zakup skórzanych trampek. Są one wiązane aż za kostkę. Można stosować je nawet przy deszczowej pogodzie, nie przemakają. Z białymi spodniami w czarne pasy można zapomnieć o nudzie w garderobie. Są to takie spodnie, których od pierwszych chwil pozazdroszczą nam wszyscy znajomi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here